O nás

Díky zkušenostem a velké výrobní kapacitě jsou našimi hlavními přednostmi kvalita, flexibilita výroby a výhodná cena. Kvalita výroby je podtržená certifikátem dle systému řízení jakosti ISO 9001. Výroba splňuje standardy IPC, JEDEC, ISO, ČSN. Zodpovědný přístup k zákazníkům, zaměstnancům i společnosti je pro nás samozřejmostí.

Prostory firmy

Historie firmy

• 2012 – Nákup třetí budovy (nyní budova „C“) pro účely rozšíření skladu
  • 2007 – Odchod jednoho z vlastníků, firma pokračuje s pěti vlastníky
  • 2006 – HC electronics zaměstnává více než 150 pracovníků
  • 2004 - Nákup dalšího objektu (nyní budova „A“) a přesun části výroby do nově rekonstruovaných prostor
  • 1999 – Přesun sídla společnosti i výroby do vlastních prostor do západní části Hradce Králové (nyní budova „B“)
  • 1993 – Zahájení osazování desek plošných spojů v pronajatých prostorách
  • 1993 – Zahájení výroby hybridních integrovaných obvodů, krystalových oscilátorů
  • 1992 – Založení společnosti šesti zaměstnanci bývalé Tesly Hradec Králové. Firma má 9 zaměstnanců.

Poptejte nezávazně naše služby

Obrázkové CAPTCHA